Аналітичні статті

Інформація про сайт

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Доброго часу доби!

Раді вітати Вас на нашому сайті.

Наш сайт складається із таких меню:

  1. Аналітичні статті – зібрані статті з бухгалтерського та податкового обліку окремих операцій. У цьому пункті меню є шаблони документів, зокрема, наказ про встановлення строків виплати заробітної плати, наказ про відпустку директора, наказ про встановлення розміру добових на відрядження. Тут також наведені популярні групи статей, які розміщені на сайті (детальніше див. тут). У кінці деяких статей є мітки (наприклад, TAGS: оренда, відрядження, МСФЗ, інвентаризація, лікарняні). Натиснувши на цю мітку, Ви перейдете до групи статей з цим ключовим словом.
  2. Енциклопедія бухгалтерських проведень у розрізі класів рахунків;
  3. Довідники – тут містяться дані про: максимальний розмір заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок; податкову соціальну пільгу з податку на доходи фізичних осіб; розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму; розміри ЄСВ та єдиного податку; вартісні критерії, встановлені Податковим кодексом України; індекси інфляції; норми тривалості робочого часу; ставки ПДФО; види та тривалість відпусток; облікова ставка НБУ; строки позовної давності; калькулятор індексації зарплати; штрафи за порушення норм законодавства (зокрема, за непроведення індексації зарплати, порушення законодавства про працю; адмінштрафи по ЄСВ; порушення порядку реєстрації акцизних накладних, податкових накладних, перевищення граничних сум розрахунків готівкою).
  4. Бухгалтерський та податковий облік у запитаннях-відповідях – тут Ви можете знайти коротку відповідь на запитання із вказаним пунктом нормативно-правового акту.

 

Сайт захищений від копіювання.

 

Деякі аналітичні статті та бухгалтерські проведення є неповними для перегляду. Для їх отримання у повному обсязі необхідно сплатити визначену суму за цими реквізитами.

Повний перелік платних послуг, які надаються на нашому сайті, дивіться тут.

 

Особливістю сайту є календар бухгалтера у формі календаря Google, який попереджає про настання граничних термінів подання фінансової та податкової звітності, звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та/або сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податків, передбачених Податковим кодексом України.

 

Приємного користування!

Please publish modules in offcanvas position.

* поля обов'язкові для заповнення.
Залишилось 1000 символ(ів)